Informácie o nás

Špecializujeme sa bezplatnému vybavovaniu bankových (všetkých bánk) pôžičiek pre záujemcov ktorý nemajú čas si sami zájsť do banky a vybaviť si pôžičku. Prostredníctvom našej spoločnosti cez žiadosť Vám pôžičku banka schváli a vy už len pôjdete na istý podpis úverovej zmluvy do pobočky banky ktorá je Vám najbližšie kdekoľvek na Slovensku.
Ako špecialista na poskytovanie pôžičiek, sa ich snažíme prispôsobiť vašim potrebám a vytvoriť tak podmienky pre najvýhodnejšie pôžičky. Všetky naše poskytované služby sú bez poplatkov za vybavenie, to znamená že za vybavenie pôžičky vy nič neplatíte. Sme platený od poskytovateľa pôžičky a to len za schválenú pôžičku! Našou snahou je maximálne Vám pomôcť a uľahčiť vybavenie pôžičky. Pomôžeme Vám bezplatne od vypísania žiadosti až po dokončenie žiadosti aby nedošlo žiadnemu problému pri spracovaní žiadosti a pôžička vám mohla byť poskytnutá v čo možno najkratšom čase. Nám záleží len na rýchlom schválení pôžičky a vašej spokojnosti.

 


 

Ak máte otázky budeme len radi ak zavoláte alebo napíšete e-mail: naypozicka@gmail.com

alebo kliknite sem > pošlite formulár

 

Prajeme Vám príjemný deň!

Váš tím pôžičiek :-)

 

 

 

 

 

(Zapísaný: Okresný úrad v Lučenci, Číslo živnostenského registra: 640-17533)

FiPoS Slovakia, s.r.o., podriadený finančný agent na základe písomnej zmluvy nevýhradnej povahy s Finportal, a.s. v sektore poskytovania úverov, registračné číslo: 202220, www.nbs.sk (Pre overenie si môžete kliknúť sem)